سرخط خبرها

رئیس اداره تعزیرات حکومتی نهاوند گفت: در چهار ماهه سال‌جاری ۳۰۱ پرونده در حوزه قاچاق کالا و ‌ارز در نهاوند مورد رسیدگی قرار گرفت.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، قاسم بازدار با اعلام این خبر، اظهار کرد: در حوزه قاچاق کالا و ارز طی مدت چهار ماهه نخست سال جاری ۳۱ فقره پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز در شهرستان نهاوند مورد رسیدگی قرار گرفت که متخلفان به پرداخت بالغ بر دو میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.

وی با بیان اینکه همچنین در چهار ماهه نخست امسال در مجموع ۳۰۱ پرونده تعزیراتی در حوزه قاچاق کالا و ارز، خدمات و بهداشت و درمان در شهرستان نهاوند مورد رسیدگی قرار گرفت، افزود: در حوزه کالا و خدمات افزون‌بر ۲۰۰ پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت که متخلفان در مجموع به پرداخت ۳۲ میلیارد و ۲۷۲ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۴۰۰ ریال جریمه محکوم شدند که از این تعداد ۱۸۰ فقره اجرا و افزون‌بر ۲۸ میلیارد ریال وصول شده است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند، تصریح کرد: در حوزه بهداشت و درمان نیز افزون‌بر ۷۰ فقره پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته که متخلفان به پرداخت ۲۱۰ میلیون ریال محکوم و به‌طور کامل اجرا شد.
وی در خاتمه به مهمترین پرونده رسیدگی شده اشاره کرد و گفت: در ماه گذشته یک مزرعه بیت‌کوین با ۱۵ ماینر کشف شد که پس از ارجاع آن به تعزیرات، تمام کالاهای کشف شده به نفع دولت ضبط و به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location