سرخط خبرها

مدیر آموزش و پرورش نهاوند گفت: در راستای اجرای طرح واکسیناسیون فرهنگیان، بیش از ۸۰ درصد معلمان و کارکنان آموزش و پرورش نهاوند دز اول ویروس کرونا را دریافت کرده‌اند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمدحسین دارایی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کار واکسیناسیون فرهنگیان با هماهنگی مرکز بهداشت از طریق دو مرکز اجرایی استادیوم عیمراریان و دبستان شاهد به صورت آموزشگاهی و نوبت‌بندی شده انجام شد و همچنان این کار در حال اجراست.

وی با بیان اینکه ما در حال حاضر رتبه اول استان را در زمینه میزان واکسیناسیون فرهنگیان را داریم گفت: بیش از ۸۰ درصد معلمان و کارکنان آموزش و پرورش نهاوند دز اول ویروس کرونا را دریافت کرده‌اند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند در ادامه از راهیابی۴۰ دانش آموز نهاوندی به مرحله کشوری دومین دوره مسابقات علمی پژوهشسراهای سراسر کشور خبر داد و افزود: دومین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی کشور در ۱۰ رشته برگزار شد که ۴۰ نفر از دانش آموزان نهاوندی موفق شدند به مرحله کشوری این جشنواره راه پیدا کنند.

وی تصریح کرد: از این تعداد دانش‌آموز راه‌یافته به مرحله کشوری، ۹ نفر از دوره ابتدایی، ۱۳ نفر دوره اول متوسطه و ۱۸ نفر از دوره دوم متوسطه هستند.

دارایی با بیان اینکه با کسب این نتیجه در مقایسه با کل استان می‌توان گفت ۲۰ درصد از راه‌یافتگان به مرحله کشوری، متعلق به شهرستان نهاوند است افزود: پژوهشسرای جابربن حیان این شهرستان یکی از مجهزترین آزمایشگاههای زبست فناوری استان را دارد و به همین لحاظ در مسابقات زیست فناوری معاونت فناوری ریاست جمهوری یکی از دانش آموزان این شهرستان موفق به دیپلم افتخار شد.

وی در پایان به دیگر موفقیت‌های این اداره اشاره کرد و گفت: بر اساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان از مجموع ۱۴ گروه درسی، آموزش و پرورش این شهرستان در هشت گروه درسی موفق به کسب رتبه اول شده که با این حساب درمجموع رتبه اول استان را در زمینه عملکردی به دست آورده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location