سرخط خبرها

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح ضربتی فرماندهی انتظامی بخش خزل در راستای مقابله با سرقت و کشف یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی در این راستا خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ احمد ساکی »در تشریح این خبر بیان داشت :در پی تصویب اولویت های اجرایی در قرارگاه مرکزی مبارزه با سرقت انتظامی نهاوند و ابلاغ تدابیر به کلیه یگان‌های تابعه همچنین در راستای هماهنگ سازی اقدامات پیشگیرانه و قانونی در حوزه سرقت؛ پاسگاه انتظامی بخش خزل نیز با تدوین طرح جامع پیشگیری و مقابله با سرقت اقدام به فعال کردن گشت انتظامی و انجام ایست و بازرسی های مقطعی در سطح حوزه استحفاظی خود طی ۲۴ ساعت گذشته کرد.

وی در ادامه افزود :ماموران بخش انتظامی خزل با اجرای منسجم این طرح و بهره گیری از توان و امکانات قانونی و تخصصی در نهایت یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی و یک دستگاه خودروی سواری سرقتی را کشف کردند که دو نفر سارق نیز در این راستا دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند تصریح کرد :همچنین در پی اجرای این طرح موفق یک نفر سارق داخل خودرو شناسایی و دستگیر شد که در بازجویی‌های فنی به دو فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان خبر خاطرنشان کرد: اجرای تمامی طرح های انتظامی و هدف دار به صورت همه‌جانبه و منسجم در حوزه‌های مختلف مأموریتی به صورت ویژه در دستور کار پلیس نهاوند قرار دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location