سرخط خبرها

رئیس شورای اسلامی شهر نهاوند گفت: آسفالت معابر شهری و ترمیم جداول از اولویت‌های مهم شهرداری نهاوند باشد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، صفی‌الله خرم‌آبادی با اعلام این خبر، اظهار کرد: یکی از مهمترین مطالبه جدی شورای شهر نهاوند آسفالت معابر شهری و ترمیم جداول و پیاده‌روهاست که شهردار جدید باید آن را در دستور کار خود قرار دهد.

وی افزود: شورای ششم شهر نهاوند معتقد است همه مردم عضو شورا هستند بنابراین پذیرای هر گونه انتقاد و پیشنهاد شهروندان در رابطه با برنامه‌های عمرانی هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر نهاوند با اشاره به مهمترین مطالبه شورا از شهرداری گفت: با توجه به اقداماتی که در خصوص پروژه‌های عمران شهری در گذشته صورت گرفته، لازم است این برنامه‌ها تا تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌ها تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه به منظور ادامه طرح گردشگری بام نهاوند لازم است مطالعه فاز دوم در دستور کار شهردار جدید قرار گیرد گفت: با توجه به اینکه کمبود بارش‌ها مشکلاتی را در زمینه تامین آب مورد نیاز ایجاد کرده و تاثیراتی در زمینه آبیاری درختان بام داشته، برای جبران این مشکل به دنبال آن هستیم چاه آب مخصوص بام را چند متر دیگر حفاری کنیم.

خرم‌‌‌آبادی به دیگر اولویت‌های شورا و شهرداری اشاره کرد و افزود: ادامه پارک صخره‌ای دوخواهران، طرح چهارباغ تا باغ بهشت، ایجاد پارک بانوان، ادامه بازگشایی معابر حاشیه مسیل، ساماندهی معابر کوچه دکتر صالح و پیگیری تبدیل ترمینال قدیمی نهاوند به شهر خودرو از مهمترین برنامه‌هایی است که باید در سال جاری انجام شود.

وی افزود: بودجه شهرداری در سال جاری ۸۱ میلیارد تومان است که ۶۰ درصد آن اعتبارات عمرانی و ۴۰ درصد اعتبارات جاری است، امیدواریم با بودجه مصوب بتوان در سال جاری طرح‌های عمران شهری را به انجام رساند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location