سرخط خبرها

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: پروژه بهسازی راه اصلی نهاوند - بروجرد از سال ۱۳۸۶ با هدف گسترش شبکه بزرگراههای کشور جهت سهولت ، سرعت و افزایش ایمنی در حمل و نقل زمینی آغاز شده است و تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حبیب نادیان رفیع با اعلام این خبر، افزود: طول کل مسیر ۳۰ کیلومتر است که ۲۰ کیلومتر آن در محدوده استان همدان واقع شده و کل مسیر به غیر از مقطع سه راهی روستای شعبان (حدود ۳ کیلومتر) به صورت چهارخطه احداث و در دست بهره برداری و بقیه حدود سه کیلومتر پیمانکار در حال اجرا است.

وی در رابطه با موانع و مشکلات پیشروی پروژه گفت: آسفالت کل پروژه انجام شده و نصب نیوجرسی در دست اقدام است که موانع اجرائی پروژه نظیرآزاد سازی باغ ها، املاک مزروعی،کمبود اعتبارات و تخصیص مطالبات پیمانکار است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان در رابطه با پروژه بهسازی راه اصلی توره –ملایر یادآور شد: پروژه با هدف گسترش شبکه بزرگراههای کشور جهت سهولت و سرعت در حمل و نقل زمینی و ارتقاء ایمنی در سال ۱۳۸۵ آغاز و تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نادیان خاطر نشان کرد: طول کل این مسیر ۵۰ کیلومتر است که ۴۰ کیلومتر آن در محدوده استان همدان واقع شده ، ۳۴ کیلومتر ابتدا و انتهای مسیر در سالهای قبل به صورت چهارخطه احداث و در دست بهره برداری است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location