سرخط خبرها

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند از مدیر و کارکنان اداره آموزش و پرورش و عوامل اجرایی مدارس به خاطر همکاری بسیار خوب  در برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم تشکر و قدردانی کرد.

 

در این دیدار حجت الاسلام یوسفی با بیان اینکه امسال آموزش وپرورش همکاری بسیار خوب و اثربخشی در برگزاری هرچه باشکوه تر عزاداری سرور و سالار شهیدان به عمل آورد، گفت: با توجه به شرایط کرونایی و نیاز به برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز، از ظرفیت مدارس شهرستان نیز استفاده شد و عزاداری ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی برگزار گردید.

وی با اشاره به اینکه در ایام دهه اول محرم ۱۰ آموزشگاه شهرستان که دارای محوطه بزرگ بودند در اختیار هیأت‌های عزاداری قرار گرفت، از همکاری بسیار خوب کادر اجرایی این مدارس نیز تشکر و قدردانی کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند با بیان اینکه آموزش وپرورش شهرستان همواره در اجرای برنامه های فرهنگی در کنار اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوده است، ادامه داد: یکی از برنامه های بسیار خوبی که در سنوات گذشته اجرا شده است و در سال تحصیلی جدید نیز به صورت حضوری و یا در بستر فضای مجازی ادامه خواهد داشت، برگزاری «گفتمان های دینی» به منظور رفع شبهات احتمالی دانش آموزان بوده است.

در ادامه این دیدار محمدحسین دارایی مدیر آموزش وپرورش نهاوند نیز با بیان اینکه آموزش وپرورش به عنوان دستگاه متولی تعلیم و تربیت دانش آموزان، آمادگی کامل برای هرگونه همکاری با نهادهای فرهنگی را دارد، خاطرنشان کرد: در این راستا آموزش وپرورش شهرستان همکاری های بسیار خوبی با ستاد اقامه نماز شهرستان، سپاه ناحیه نهاوند، اداره تبلیغات اسلامی، حوزه های علمیه و سایر ادارات شهرستان دارد.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location