سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: همه اقشار بسیج نهاوند در راستای اجرای موفق طرح شهید سلیمانی و مقابله با کرونا از تمام ظرفیت استفاده می کنند.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ علی مختاری در نشست شورای هماهنگی اقشار بسیج نهاوند اظهار داشت: خوشبختانه در سپاه شهرستان نهاوند هماهنگی بین بسیج اقشار و بسیج محلات به خوبی برقرار شده و در حال حاضر با برنامه ریزی های انجام شده تمام پایگاه های محلات و اقشار بسیج در طرح شهید سلیمانی مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: یکی از مسائل مهم که در این سال داریم کمک به احیا و ارتقا پایگاههای مقاومت در سطح شهرستان نهاوند لست چرا که پایگاه های مقاومت در هر محل مانند روز های جنگ سنگر آنجا هستند و در همه عرصه ها کمک حال مردم خواهند بود.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: تلاش همه جانبه جهت کمک به شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای اجرای بهتر و موثرتر طرح شهید سلیمانی و قطع زنجیره انتقال کرونا در حال انجام است.

وی بیان کرد: در راستای اجرای بهتر این طرح همه اقشار بسیج از تمام ظرفیت ها باید استفاده کنند و در راستاس مبارزه با بسماری کرونا تلاش کنند.

مختاری افزود: اجرای طرح جمع آوری کمک از خیرین جهت خرید کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی نیازمند یکی از اقداماتی است که تداوم دارد و نیازمند اطلاع رسانی و یاری است.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: در این طرح کپسول های اکسیژن خریداری شده و تهیه شده به صورت رایگان و امانی دراختیار بیماران نیازمند قرار داده می شود.

وی بیان داشت: همچنین طرح هر پایگاه یک ایستگاه ثبت نام رایگان واکسن کرونا توسط بسیج در سطح شهرستان با نصب بنر در محل تزریق واکسن در حال انجام است.

مختاری گفت: همچنین بسیجیان شهرستان با حضور در مراکز تزریق واکسن کمک یار زحمت کشان شبکه بهداشت و درمان هستند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location