سرخط خبرها

وزیر ورزش و جوانان، گفت: ارتباط‌گیری مؤثر با جوانان استان همدان توسط دکتر سیفی اقدامی پسندیده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  دکتر سید حمید سجادی در دیدار با دکتر شهبازی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر سیفی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه استان همدان یکی از استان‌های دارای پتانسیل فراوان ورزشی در کشور است، اظهار کرد: خوشبختانه استان همدان و شهرستان نهاوند نیز دارای قهرمانانی ارزشمند در رشته‌های ورزشی بوده و هست امیدواریم با برنامه‌ریزی مدون و سیاست‌گذاری جامع در سطح کشور بتوانیم شاهد رشد بیش‌ازپیش ورزش باشیم.
وی با بیان اینکه در آینده‌ای نه‌چندان دور برای بازدید از زیرساخت‌های ورزشی استان و شهرستان نهاوند به کهن دیار هگمتانه سفر خواهم کرد، گفت: امروز بحث توسعه زیرساخت‌های ورزشی و همچنین توجه ویژه به نیازهای پیرامون جامعه جوان کشور از موارد بسیار مهم و حائز اهمیت برای دولت و وزارت ورزش و جوانان است.
وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه امورات جوانان نیمی از دغدغه‌های بنده و توسعه زیرساخت‌های ورزشی و ترویج ورزش همگانی و قهرمانی نیمی دیگر، گفت: در حال حاضر 3 هزار و 700 سازمان مردم‌نهاد جوان در سراسر کشور فعالیت دارند.
وی با بیان اینکه احداث و اختصاص خانه جوان به جوانان در استان‌ها و شهرستان‌ها باید در دستور کار مدیران باشد، گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد بالندگی جوانان ایران اسلامی باشیم که این مهم مستلزم همراهی و همکاری مجلس محترم است.
دکتر سجادی با اشاره به اقدام دکتر سیفی در خصوص به‌کارگیری مشاوران جوان در استان، شهرستان‌ها و حتی روستاها ابتکاری پسندیده است، گفت: این مهم اقدامی بسیار تأثیرگذار برای ارتباط‌گیری مؤثر با جوانان و شبکه‌سازی این قشر ارزشمند است.
وی با اشاره به وجود یک هزار 234 پروژه ورزش نیمه‌تمام در کشور، گفت: باتوجه‌به نگاه ویژه ریاست محترم جمهور به امر ورزش و جوانان امیدواریم باهمت جهادی همه مدیران و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تمامی این پروژه‌ها را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بنده با ورزشکاران و قهرمانان استان همدان و شهرستان نهاوند رفاقت دیرینه دارم، گفت: انشا الله با خرد جمعی جامعه ورزش و جوانان به‌سوی کشوری قوی حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه استادیوم ورزشی مهندس علیمرادیان یکی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های حائز اهمیت کشور است، گفت: حفظ و نگهداری از اماکن ورزشی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ماست که باید موردتوجه مدیران استانی و شهرستان‌ها باشد.

با عزم دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان شاهد تحول در ورزش خواهیم بود

در ادامه این نشست جمشید تقی‌زاده، معاون مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه دکتر شهبازی از شخصیت‌های بسیار اثرگذار در کشور هستند، گفت: امیدواریم با حمایت‌های ویژه مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی و نگاه بلند وزیر محترم ورزش و جوانان به دو حوزه مهم ورزش و جوانان در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد توفیقات بسیار ارزشمندی در استان همدان باشیم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در استان همدان نظیر افتتاح سایت کمپ تیم‌های ملی، ساماندهی ورزش و جوانان استان، جذب اعتبارات عمرانی و جاری، پرداخت مطالبات و دیون اداره کل طی ۱۱ ماهه اخیر صورت‌گرفته که نشان از درایت و توجه دکتر سیفی در اجرای امور دارد لذا امیدواریم در ادامه راه نیز ایشان منشأ خیروبرکت برای ورزش و جوانان استان همدان باشند.
معاون مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، گفت: در بحث ورزش باتوجه‌به عزم دکتر سجادی در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد تحولی بزرگ خواهیم بود که این مهم با حمایت مجلس شورای اسلامی سرعت بیشتری خواهد گرفت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location