سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: 17.5میلیارد تومان اعتبار برای توسعه ورزش نهاوند جذب شده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی در آئین بهره‌برداری از زمین چمن روستای زرامین سفلی شهرستان نهاوند که با حضور سیفی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، فرماندار نهاوند، نماینده تام‌الاختیار مهندس محمدحسین علیمرادیان در شهرستان و تنی چند از مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان نهاوند برگزار شد با بیان اینکه به‌عنوان خدمتگزار مردم وظیفه تأمین نیازهای اولیه مردم شهرستان را داریم، گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت‌گرفته طی این مدت جمعاً 17 میلیارد و 500 میلیون تومان برای پروژه‌ها و بازسازی برخی اماکن ورزشی نهاوند جذب شده است.
وی تأمین اعتبار اصلاح سیستم آبیاری چمن استادیوم شهید سلیمانیان، تداوم عملیات اجرایی استخر شهرک طالقانی، احداث 7 زمین چمن مصنوعی در شهرستان و پروژه‌های نیمه‌تمام ملی در نهاوند را از جمله این اقدامات عنوان کرد و گفت: خوشبختانه امروز وزیر محترم ورزش باتوجه‌به سابقه قهرمانی شناخت بسیار خوبی از ظرفیت‌ها استان و شهرستان نهاوند دارند و قطعاً برکات ارزشمندی برای نهاوند خواهند داشت.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ورودی روستای زرامین ساماندهی خواهد شد، گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی یک نیرو مختص پیگیری امورات پیگیری شده در تهران بکار گرفته شود تا نتیجه دیدارها و گفتگوها با وزرا و مسئولین کسور در استان به بار بنشیند.
وی با اشاره به تأمین اعتبار و اخذ مجوز لازم برای احداث زمین چمن در مراکز بخش‌های شهرستان گفت: خوشبختانه نگاه وزیر ورزش و جوانان به استان همدان نگاه مثبتی است و ایشان نیز در دیدار اخیر دستور تسریع در ساخت پروژه‌های ای نیمه‌تمام شهرستان و همچنین قول حضور در شهرستان نهاوند را داند.
در ادامه نیز مراد ناصری فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه احداث این زمین از مطالبات به حق مردم است، اظهار کرد: راه دسترسی به گلزار شهدا و زمین چمن مصنوعی با اختصاص ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار ساماندهی می‌شود.
وی افزود: اعتبارات لازم جهت اصلاح نواقص زمین چمن مصنوعی زرامین سفلی اختصاص داده شد تا شاهد حضور جوانان و نوجوانان در این زمین باشیم.
در پایان حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این روستا نیز از خانواده شهید گرانقدر کسعلی احمدوند و فتح الله احمدوند پیشکسوت و قهرمان دوومیدانی کشور تجلیل شد.
شهید احمدوند در سال ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ و منطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location