سرخط خبرها

به مناسبت هفته دفاع مقدس دو کارگاه تولیدی از محل اعتبارات خوداشتغالی بسیج سازندگی در نهاوند افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، کارگاه تولیدی مواد شوینده و کارگاه خیاطی صندوق قرض‌الحسنه میعاد روستای شهرک و عدالت روستای رزینی با حضور فرمانده و مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نهاوند به بهره‌برداری رسید.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در این مراسم گفت: کارگاه خیاطی عدالت برای ۳۴ نفر از اعضای صندوق خود در این روستا اشتغال پایدار ایجاد کرده و تولیدات این کارگاه به شهرستان‌ها، استان‌های هم‌جوار و به کشور عراق صادر می‌شود.

سرهنگ علی مختاری افزود: کارگاه تولیدی شوینده نیز با تولید انواع شوینده و ظرفیت تولید بیش از۵۰۰ لیتر به‌طور مستقیم برای سه تا هشت نفر از اعضای صندوق خود ایجاد اشتغال کرده است.

وی تاکید کرد: این کارگاه آماده انجام سفارشات با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای مجموعه‌های بهداشتی و درمانی و به‌خصوص برای گروه‌های جهادی در سطح استان و کشور را دارد.

به گفته مختاری در این هفته شش کارگاه تولیدی با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات خوداشتغالی بسیج سازندگی و اشتغال‌زایی برای ۱۵۸ نفر در شهرستان افتتاح و ‌به بهره‌برداری می‌رسد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location