سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت: شهرداری و شورای شهر نهاوند پروژه احداث پارک بانوان نهاوند را اجرایی کنند.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  مراد ناصری در  آغاز عملیات اجرایی پارک شهرک شهیدحیدری موسوم به «باغ بادام» اظهار داشت: خوشبختانه اعضای شورای شهر و شهردار دوره قبل نهاوند اجازه ندادند که ظرفیت‌ها به حاشیه برود و اقدامات قابل توجهی را برای توسعه شهر نهاوند انجام دادند.
وی اضافه کرد: امیدورام که شورای شهر این دوره هم اجازه ندهند که ظرفیت‌ها به حاشیه برود و پیگیری مطالبات مردم را دستور کار خود قرار دهند و در راه آبادانی شهر قدم بردارند.
ناصری خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای شهر احداث پارک بانوان نهاوند را از دستور کار خارج نکنند و به زودی این پروژه را کلنگ‌زنی کنند.
وی ادامه داد: کلنگ‌زنی پروژه پارک صخره‌ای دوخواهران از مطالبات به‌حق مردم این منطقه بود و این پروژه نیز از مطالبات مردم این شهرک است که امیدورام هرچه سریعتر این پروژه‌ها احداث شوند و خروجی کار شورای شهر نهاوند خدمت و نوکری بی‌منت به مردم نهاوند باشد.
امام جمعه نهاوند نیز گفت: راز پابرجا ماندن انقلاب اسلامی ایران خدمت به مستضعفین و مردم است.
حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی تاکید کرد: قبل از انقلاب روستاهای ما در فقر مطلق بودند و خبری از بهداشت، جاده‌رسانی، برق و غیره در روستاها نبود اما به برکت انقلاب، امروز روستاها صاحب همه این امکانات شده‌اند.
وی با بیان اینکه ارائه این خدمات باعث شد که مردم به اسلام و انقلاب دل‌گرم شوند، افزود: هر خدمتی به مردم در انقلاب اسلامی شکر نعمت است و باید با خدمت به مردم به ویژه مستضعفین باعث قوی شدن این انقلاب شویم.
مغیثی در خاتمه تصریح کرد: خوشبختانه امروز انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها از جمله عرصه دفاعی، علوم پزشکی، هسته‌ای، هوافضا و غیره قدرتمند است و هیچ تهدید و تحریمی نمی‌تواند انقلاب و ملت ما را از پای درآورد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location