سرخط خبرها

نماینده نهاوند در مجلس در خصوص ساماندهی و توسعه راه های مواصلاتی شهرستان با وزیر راه و شهرسازی دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محورهای ارتباطی شهرستان نهاوند که شهرهای مختلف را به غرب کشور متصل می کند نیازمند ساماندهی و بهسازی هستند.

در روزهای اخیر وقوع چندین فقره تصادف در این محورها و جان باختن و زخمی شدن تعدادی از همشهریان باعث ناراحتی شهروندان شده است.

ساماندهی، تعریض و بهسازی محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند از جمله مطالبات به حق و اصلی شهروندان است تا دیگر شاهد اتفاقات ناگواری در این بخش ها نباشیم.

محورهای ارتباطی نهاوند از حادثه خیزترین جاده های استان و غرب کشور هستند که نیازمند توسعه و ساماندهی هستند.

به همین دلیل علیرضا شهبازی نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در خصوص مشکلات محورهای پرتردد شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

در این جلسه مسائل مختلفی مطرح شد و  پیگیری های لازم در خصوص ساماندهی و بهسازی راه های شهرستان صورت گرفت.

شهبازی گفت: تسریع در انعقاد قرارداد تأمین اعتبار محور نهاوند به کنگاور توسط بانک سپه از محل ماده ۵۶ که در مرحله نهایی است از جمله مصوبات این جلسه بود.

وی ادامه داد: همچنین تامین اعتبار و خروج از توقف ساخت جاده نهاوند به آورزمان که در همین راستا جلسه ای در محل کارگاه با حضور مدیر پروژه و مسئولین استانی برگزار شد؛ دیگر پیگیری انجام گرفته در این نشست بود.

نماینده نهاوند همچنین از تامین اعتبار جاده نهاوند به بروجرد و تکمیل آن خبر داد و اظهار داشت: همچنین تامین اعتبار راه های روستایی شهرستان که در این خصوص قبلاً با وزارتخانه مکاتباتی صورت گرفته که برخی نیز نهایی شده که در این جلسه هم‌ پیگیری شد.

به گزارش عصر همدان، هرچقدر به توسعه راه های ارتباطی و کم کردن مشکلات این محورها توجه شود به همان میزان توسعه شهرستان در بخش های اقتصادی و اجتماعی بیشتر می شود.

طبق اعلام پلیس راه امسال بیشترین تصادفات منجر به فوت در محورهای شهرستان نهاوند اتفاق افتاده است که این موضوع اهمیت ساماندهی هرچه سریعتر محورهای شهرستان را به همگان گوشزد می کند.

با توجه به اقدامات انجام شده مردم امیدوارند مشکلات راه های ارتباطی شهرستان نهاوند هرچه زودتر کاهش یابد و آمار تلفات جاده ای این شهرستان هر روز کمتر از گذشته شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location