سرخط خبرها

رئیس مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند از تأمین 32 سری جهیزیه به همت مجمع خیرین ازدواج نهاوند در سال جاری خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی کاویانی در جلسه مجمع خیرین ازدواج استان همدان که با میزبانی شهرستان نهاوند و با حضور دکتر سیفی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، کریمی، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان، فرماندار برگزار شد، گفت: مجمع خیرین شهرستان نهاوند در راستای ترویج ازدواج آسان جوانان تاسیس شده است و طی سالیان گذشته تا کنون نیز اقدامات بسیار اثر بخشی در سطح شهرستان انجام داده است.
وی با اشاره ارائه برخی خدماتی همچون آتلیه و عکاسی، سفره عقد و غیره علاوه بر کمک جهیزیه، گفت: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی پیش‌وپس از ازدواج برای جوانان از دیگر اقداماتی است که در راستای ازدواج آگاهانه و پایدار انجام می‌شود.
رئیس مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند با اشاره به شناسایی یک هزار ۲۵۰ خیر برای کم به زوجین، گفت: طی دو سال اخیر باتوجه‌به شیوع کرونا امکان برگزاری جشن‌های گلریزان وجود نداشته اما با بکار گیری از ظرفیت‌های موجود خوشبختانه ارتباط با این عزیزان باهدف تأمین نیاز مالی مجمع برای ارائه خدمات قطع نشده و همچنان نیز تداوم دارد.
وی با اشاره اهدا ۲۳ مورد جهیزیه به ارزش ریالی ۲۰۳ میلیون تومان در سال جاری، گفت: اخیراً هم ۹ مورد جهیزیه به ارزش ریالی ۱۱۶ میلیون تومان تهیه شده و در آینده‌ای نزدیک در اختیار زوجین جوان قرار می‌گیرد.
کاویانی ضمن تقدیر از زحمات و حمایت‌های نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از مجمع خیرین ازدواج شهرستان، گفت: باتوجه‌به رایزنی‌های مهندس شهبازی با خیرین و استفاده از ارتباطات ۳۹ جهیزیه ویژه جوانان تأمین و در آینده نزدیک به شهرستان انتقال خواهد یافت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location