سرخط خبرها

 مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: ارائه کارت واکسیناسیون برای ورود به اماکن ورزشی الزامی است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حمید سیفی در دیدار با دکتر نیک اندیش رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان با هدف تعامل و همراهی با دانشگاه علوم پزشکی در زمینه های مختلف خصوصا کروتا آمادگی همکاری همه جانبه دارد.
وی با بیان اینکه هرآنچه تا به امروز برای مقابله با کرونا توسط دستگاه ورزش انجام شده در راستای سلامت عمومی جامعه بوده است، گفت: قدردان کادر درمان و همچنین عزیزانی که در مراکز واکسیناسیون استان حضور دارند و به اقشار مختلف مردم خدمات ارائه می دهند؛ هستیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه کرونا علیرغم مشکلات بسیار در بحث تغییر سبک زندگی موثر بوده است، گفت: امیدواریم با توان همه کادر درمان در آینده نزدیک شاهد نابودی این ویروس در دنیا باشیم.
در ادامه این دیدار محمد خیر اندیش رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی، و قدردانی از زحمات ورزش و جوان اظهار کرد: دستاورد ما از کرونا باید مورد توجه باشد.
رئیس مرکز بهداشت همدان ضمن قدردانی از زحمات اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در راستای در اختیار گذاشتن اماکن ورزشی برای اجرای واکسیناسیون عمومی کرونا در استان همدان، گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد ریشه کن شدن کرونا باشیم.
وی گفت: یگی از علل مهم بسیاری از بیماریها کم تحرکی افراد است که باید با ترویج ورزش همگانی و توسعه بیش از پیش زیرساخت ها توسط متولیان این مهم رفع شود.
خیراندیش، گفت: خوشبختانه اداره کل ورزش و جوانان دارای ایستگاه های متعدد ورزش صبحگاهی است که جمعیت بسیاری را تحت پوشش خود قرار داده که میتواند در راستای افزایش سلامت عمومی جامعه بسیار اثربخش باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location