سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند، گفت: مسئولان به گلایه شهروندان نسبت به تعطیلی و شلوغی نانوایی های نهاوند رسیدگی کنند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: با توجه به خطرات فضای مجازی خانواده ها باید توجه بیشتری به نسل جوان داشته باشند.

وی اظهار داشت: خانواده ها نباید فرزندان خود را در فضای مجازی رها کنند چون تهدیدهای فراوانی برای جوانان در این فضا وجود دارد و باید مراقب بود.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها گفت: همانطور که امام راحل فرمودند؛ آمریکایی ها با اصل اسلام مخالف هستند و با شیعه و سنی دشمن اند و گاهی به نفع اهل سنت بر ضد شیعه طرفداری می کند یا به عکس که این نشان دهنده اصل دشمنی آنها با اسلام است.

وی ادامه داد: آمریکایی ها هم از وهابیت و داعش برای قتل شیعیان حمایت می کنند و هم از عوامل تندرو شیعه استفاده می کنند تا بر ضد مقدسات اهل سنت حرف بزنند و اختلافات را تشدید کنند.

حجت الاسلام مغیثی بیان داشت: برای آمریکا شیعه و سنی فرق ندارد و باید مواظب اختلاف افکنی ها و نقشه های آنها باشیم و در دام توطئه‌ های آنها و صهیونیست ها نیفتیم.

وی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: اتحاد و ولایتمداری رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود و امروز هم برای غلبه بر مشکلات باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم و وحدت را حفظ کنیم.

امام‌ جمعه نهاوند افزود: تکیه بر نیروهای جوان کشور در همه عرصه ها مشکل گشا است و مسئولان باید به جوانان بها بدهند و برای حل مشکلات به آنها اعتماد کنند.

وی گفت: نوجوانان امروز یقینا آینده سازان و طلایه داران فردای انقلاب اسلامی هستند و آینده کشور را خواهند ساخت.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت: اولویت کار دولت خنثی کردن تحریم ها است که این‌ کار با جهش تولید، رونق تولید، مبارزه با فساد و مفسدین محقق می شود.

وی در بخش پایانی خطبه ها گفت: تعدادی از شهروندان شکایات متعددی از تعطیلی و شلوغی نانوایی ها داشته اند که امیدواریم مسئولان مربوطه در این خصوص اقدام عاجلی انجام دهند.

امام جمعه نهاوند افزود: مسئولان نطارت بیشتری داشته باشند که تخلفی انجام نشود چون در این صورت مردم به زحمت می افتند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location