سرخط خبرها

فرماندار نهاوند بر ضرورت پرداخت تسهیلات حمایتی توسط بانک های نهاوند تاکید کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، فرماندار نهاوند صبح سه شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری و ستاد تسهیل طرح های اشتغالزا که با حضور بانکهای عامل و سایر مدیران دستگاه های ذیربط برگزار شد ، اظهار داشت: تعهدی که سهم آمار اشتغال شهرستان نهاوند در سامانه رصد داشته ایم بیش از ۶۶ درصد محقق شده است ، که رضایت بخش نیست و نیاز است دستگاه ها در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.

مراد ناصری در ادامه گفت: پرداخت اعتبارات تبصره ۱۶ قانون (اعتبار ویژه دستگاه‌های حمایتی) نیاز به پیگیری مدیران کمیته امداد و بهزیستی با بانکهای عامل دارد. تا اعتبار باقی مانده تخصیص یافته را با توجه به مهلت تعیین شده به متقاضیان پرداخت کنند.

فرماندار نهاوند تاکید کرد: بانکها در این رابطه اهتمام ویژه ای داشته باشند، نباید اجازه بدهیم حق و حقوق مردم به ویژه مددجویان شهرستان در این رابطه نادیده گرفته شود. زیرا حمایت‌های مالی برای اشتغال و توانمندی مددجویان ضروری است.

رئیس اداره بهزیستی نهاوند نیز در این جلسه گفت: از ۶ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار با ۱۲۰ پرونده ، ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان شامل ۸۱ پرونده جذب شده است و بیش از ۶۵ درصد اعتبارات بهزیستی جذب است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location