سرخط خبرها

معاون حوزه عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به طرح منظومه و صدور سند، گفت: کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یک کار چند بخشی است و با این وجود نهاوند در طرح منظومه روستایی شهرستان و صدور سند پیشگام بوده ودر خواست ما این است که این طرح همانند گذشته اجرا شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد رضا شاملو معاون حوزه عمرانی  بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی با اشاره به طرح منظومه و صدور سند، ابراز کرد: کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یک کار چند بخشی است، این سازمان با  دستگاه ها و سازمان های مختلف در ارتباط است و‌بدون همراهی ارگان های مختلف کار بنیاد مسکن به جایی نخواهد رسید.

وی از عملکرد بسیار خوب استان همدان در حوزه صدور سند خبر داد وافزود:طرح منظومه روستایی شهرستان نهاوند پیشگام بوده  ودر خواست ما این است که این طرح همانند گذشته اجرا شود.

محمد رضا شاملو با بیان اینکه شهرستان نهاوند  شاخص برخودار ی شهرستان نهاوند  از میانگین شاخص ملی و استانی کمتر بود،اظهار کرد :خوشبختانه در حال حاضر با پیگری های  انجام شده تا کنون۶۵درصد  عملیات بهسازی ،نوسازی و‌مقاوم سازی انجام شده است

وی با بیان اینکه شهرستان نهاوند جز شهرستان پیشرو در حوزه مقاوم سازی است،یادآور شد:در سال های اخیر  مقاوم سازی ۸۰درصد واحد مسکونی روستایی نهاوند انجام شده است.خواست ما این است که این طرح همانند گذشته اجرا شود.

شاملو بیان کرد:تنها طرح منظومه در استان همدان درشهرستان نهاوند  انجام شده است.

وی با بیان اینکه بالغ ۶۲هزار روستا در ایران وجود دارد،مطرح کرد:از آنجایی که منابع کشور محدود است بهسازی ،نوسازی و‌تکمیل پروژه های روستایی نیاز به زمان دارد.

معاون عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد:در سال جاری بالغ بر هشت میلیارد تومان اعتبارات ملی بر بحث قیر عملیات آسفالت ریزی روستاهای کشور در نظر گرفته شده است.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location