سرخط خبرها

معاون سیاسی امنتیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند، گفت: احداث پارک بانوان در نهاوند مطالبه به حق بانوان است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار در جلسه امروز شورای فرهنگ بیان کرد: تشکیل کمیته تخصصی جهت جانمایی مکان دوچرخه‌سواری بانوان در دستور کار قرار بگیرد.

وی افزود: تمامی دستگاه‌های متولی جهت تسریع در امور احداث پارک بانوان بعنوان مطالبه بحق بانوان شهرستان موظف هستند در کنار شهرداری قرار بگیرند.

مهدی جلالوند افزود: همه دستگاه‌ها فضاسازی متناسب با هفته نوجوان و بسیج دانش‌آموزی را انجام داده و آموزش و پرورش با هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسمات با بسیج دانش‌آموزی و رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کرونا انجام دهند.

وی تاکید کرد: جهت بررسی و واکاوی مسائل اجتماعی و فرهنگی نوجوانان در کمیسیون دانشجویی کمیته‌ای تشکیل و موارد را با نظارت و همراهی امام جمعه، دادستان و معاون سیاسی فرماندار برای اجرا به دستگاه‌های مرتبط ارجاع نمایند.

مجید یوسفی نوید شهردار نهاوند در جلسه شورای فرهنگ عمومی بیان داشت: مصوبه پارک بانوان گرفته شده است برای آن یک ردیف اعتباری در نظر گرفته ایم، انشالله طی دو یا سه هفته دیگر پیمانکار آن مشخص، و در مکانی دیگر احداث خواهد شد.

کاکاوند رئیس اداره صمت شهرستان نهاوند اظهار داشت: بازرسی های کرونا و اخطارها در راستای حفظ شئونات اسلامی در سطح شهرستان در حال برگزاری است، بازرسی در تمام ناحیه های شهر اجرایی شده است، به تازگی یک بازرس جدید به اتاق اصناف اضاف شده که تمامی مواردی که شامل تخلف هستند مرتب به ما گزارش داده می شود، وگزارش های مردمی را هم در طول روز در حال پیگیری هستیم.
ما از ظرفیت مسئولین و همه ادارات و مردم به عنوان بازرسان افتخاری استفاده خواهیم کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location