سرخط خبرها

رئیس مرکز بهداشت نهاوند از تزریق بیش از ۱۷۵ هزار دز واکسن کرونا در نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی احسان خیشوند با اعلام این خبر، گفت: از آنجا که مهمترین راه پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تزریق واکسن کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی است لازم است تا همشهریانی که تاکنون موفق به تزریق واکسن نشده اند با مراجعه به پایگاههای تجمیعی واکسیناسیون و مراکز خدمات جامع سلامت نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند.

خیشوند افزود: کار تزریق واکسن کرونا در پایگاه های تجمیعی و خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت ادامه دارد و از نظر تامین واکسن مشکلی در شهرستان وجود ندارد.

وی بیان داشت: مهمترین عوامل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تزریق واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی است و بعد از تزریق واکسن نیز شهروندان باید همچنان شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: تا امروز در شهرستان نهاوند در مجموع دو نوبت ۱۷۵ هزار و ۱۵۳ دز واکسن کرونا تزریق شده است و این روند ادامه دارد.

خیشوند اظهار داشت: از مجموع واکسن تزریق شده ۱۰۸ هزار و ۸۳۹ دز واکسن مربوط به نوبت اول و ۶۶ هزار و ۲۱۱ دز در نوبت دوم تزریق شده است.

وی ادامه داد: کار تزریق واکسن برای افراد ۱۲ سال به بالا و برای دانش آموزان نیز ادامه دارد و تا امروز ۱۲ هزار و ۱۸۷ دز واکسن برای دانش آموزان تزریق شده است.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند در پایان اظهار داشت: شهرستان نهاوند از نظر تامین واکسن و امکانات مورد نیاز مشکلی ندارد و از شهروندان درخواست داریم تا هرچه سریعتر نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location