سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند، گفت: مبارزه با ظلم و استکبار همیشگی است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: همانطور که امام راحل فرمودند مبارزه با آمریکا همیشگی است و هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید.

وی اظهار داشت: طبق آیه قرآن دشمن همیشه با ما سرجنگ دارد و باید مراقب باشیم چون مبارزه حق و باطل دائمی است.

امام جمعه نهاوند افزود: استکبار ستیزی ریشه در دین ما دارد و باید با ظلم و طاغوت و استکبار جهانی که در راس آنها آمریکا و صهیونیست ها و عوامل آتها هستند مبارزه کرد و هرگز این مبارزه تعطیل نخواهد شد.

وی در بخش دیگری از خطبه ها بیان داشت: امروز وحدت جامعه اسلامی یک ضرورت است و از واجبترین کارها است و ایجاد تفرقه و نفاق حرام و خلاف عقل و شرع است.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها به موضوع فلسطین اشاره کرد و بیان داشت: سازشکارانی که با صهیونیست ها همکاری کردند یقینا به آرمان فلسطین خیانت کردند و قطعا چوب آن را خواهند خورد.

وی ادامه داد: مثلث شوم غربی، عبری و عربی در جهت ایجاد اختلاف و جنگ های قومی و مذهبی کار می کند و در لبنان و افغانستان و عراق حرکت هایی خلاف وحدت انجام دادند که نیازمند هوشیاری، بصیرت و آگاهی مردم این کشورها برای مبارزه با این تفرقه افکنی ها است.

امام جمعه نهاوند در بخش پایانی این خطبه گفت: در همه برنامه های دولت باید پیوست عدالت دیده شود چون اصلا وظیفه اسلام و حکومت اسلامی ایجاد عدالت در همه عرصه ها است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location