سرخط خبرها

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نهاوند، گفت: برگزاری یادواره های شهدا یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی در شهرستان نهاوند است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مهدی جلال‌وند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نهاوند در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای دانش آموز شهرستان با تاکید بر اینکه برگزاری یادواره های شهدا یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی در شهرستان نهاوند می باشد که در طول سالیان گذشته نیز با قوت اجرا شده است، بر اجرای هرچه باشکوه تر این مراسم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی دانش آموزان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه فضاسازی مناسب برای اجرای این برنامه معنوی و برگزاری نمایشگاه کتاب و تهیه بسته های فرهنگی می تواند بر غنای این مراسم بیفزاید، از تمامی نمایندگان ادارات حاضر در جلسه خواست که حداکثر همکاری را در جهت برگزاری هرچه بهتر این مراسم به عمل آورند.

جلال‌وند تاکید کرد: تمام سعی و برنامه‌ریزی ما این است که این برنامه با توجه به شرایط کنونی در فضایی بسیار مناسب با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، حفظ فاصله گذاری اجتماعی و اخذ مجوز از ستاد کرونای شهرستان و شبکه بهداشت، در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بهره معنوی برگزار شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location