سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند با بیان اینکه دشمنی آمریکا با انقلاب به دلیل ماهیت استکبارستیزی آن است گفت: باید همواره هوشیاری خود را در مقابل استعمار حفظ کنیم.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی‌نیا ظهر امروز در مراسم بزرگداشت روز ملی استکبارستیزی با بیان اینکه این روز الگویی برای نسل نوجوان و جوان است که راه‌های مقابله با دشمن را بشناسند اظهار کرد: دانش‌آموزان از ابتدا تاکنون پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه ایمان دارم بسیاری از پیشرفت‌های ایران اسلامی در آینده نه چندان دور توسط دستان باکفایت جوانان دهه هشتادی رقم خواهد خورد تاکید کرد: ایران اسلامی با انقلاب علمی جوانان خود انحصارها را شکسته است و اکنون می‌تواند در زمینه‌های مختلف صادرکننده علوم به سایر کشورها باشد.

امام جمعه نهاوند تلاش برای دوری جوانان از دین و انقلاب را از اهداف پلید استکبار خواند و گفت: با بصیرتی که در نسل انقلابی و به ویژه دانش‌آموزان سراغ داریم آنان فریب شیطنت‌های بدخواهان را نخواهند خورد و در مقابل این ترفندهای فرهنگی با هوشیاری عمل خواهند کرد.

وی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با نظام اسلامی به دلیل ماهیت استکبارستیزی انقلاب است یادآور شد: توطئه‌های آمریکا تا امروز ادامه دارد و دلیل آن هم این است که انقلاب اسلامی ماهیت نظام سلطه را به چالش کشیده و لذا باید همواره هوشیاری خود را در مقابل استعمار حفظ کنیم.

مغیثی‌نیا با یادآوری اینکه هر فرد مسلمان و دولت اسلامی براساس منطق و آموزه‌های دینی موظف به مقابله با ظلم و استکبار است گفت: مبارزه با استکبار یعنی زیر بار ستم نرفتن که ملت ما ثابت کرده زیر بار زور نخواهد رفت.

وی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی هیمنه استکبار را در هم شکست، گفت: مردم ایران نشان داده‌اند قدرت استکبار در برابر اراده ظلم‌ستیز آنها هیچ است.

امام جمعه نهاوند در پایان با بیان اینکه ما زیر بار سیاست‌های سلطه‌طلبانه نرفته‌ایم و نخواهیم رفت تأکید کرد: مقام معظم رهبری همواره تاکید دارند باید استکبار را بشناسیم تا بتوانیم خردمندانه رفتار خودمان را در مقابل او تنظیم کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location