سرخط خبرها

رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند از تزریق بیش از ۲۰۳ هزار دز واکسن کرونا در مجموع نوبت اول و دوم در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی احسان خیشوند با اعلام این خبر، گفت: کار تزریق واکسن کرونا در شهرستان ادامه دارد و شهروندان با واکسیناسیون می توانند از این وضعیت عبور کنند.

وی اظهار داشت: برای گروه های هدف تزریق واکسن کرونا در مراکز تجمیعی، خودرویی و مراکز جامع سلامت ادامه دارد و تزریق واکسن کرونا برای دانش اموزان نیز در حال انجام است.

رئيس مرکز بهداشت نهاوند افزود: هم اکنون در شهرستان واکسن های دز اول و دوم برای شهروندان و دز سوم برای افراد ۶۰ سال به بالا که ۴ ماه از دز دوم آنها گذشته است، تزریق می شود.

وی ادامه داد: از ابتدای شروع واکسیناسیون کرونا تاکنون بیش از ۲۰۳ هزار و ۲۲۸ دز واکسن جهت افراد گروه های هدف تزریق شده و این روند همچنان ادامه دارد.

خیشوند بیان کرد: تا امروز تعداد ۱۱۵ هزار و ۲۱۲ دز واکسن در نوبت اول و ۸۷ هزار دز واکسن در نوبت دوم تزریق شده است.

رئيس مرکز بهداشت نهاوند گفت: برای دانش آموزان شهرستان نیز ۱۳۶۴۲ نفر دز اول که معاول ۸۷ درصد و ۷۸۸۵ نفر هر دو دز را تزریق کردند که معادل ۵۰ درصد است.

خیشوند افزود: یکی از مهمترین راههای مقابله با این ویروس تزریق واکسن کرونا است و همه باید در این امر مشارکت کنند.

وی بیان داشت: از کلیه شهروندانی که تاکنون موفق به تزریق واکسن نشده اند درخواست می شود با مراجعه به پایگاه های تجمیعی و مراکز خدمات جامع سلامت نسبت به تزریق واکسن خود اقدام کنند.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند افزود: به هیچ عنوان نباید ساده انگاری شود چون شرایط شکننده است و باید علاوه بر واکسن همچنان پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک رعایت شود.

شهرستان نهاوند در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location