سرخط خبرها

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت که یک سامانه بارشی از فردا وارد استان می شود و با بارش باران و ریزش برف در نقاط کوهستانی فعالیت می‌کند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سید محسن موسوی با اعلام این خبر، اظهار کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های ماهواره‌ای، آسمان بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری، همراه با افزایش ابر، بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دمای هوای استان روند افزایشی دارد، اظهار داشت: برای امروز و فردا دمای هوای بیشتر نقاط استان به صورت میانگین، بین یک تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد و دوباره از چهارشنبه کاهش می‌یابد.

موسوی با اشاره به اینکه بیشتر بارش‌های این سامانه به صورت باران است، عنوان کرد: فعالیت این سامانه در مناطق غربی استان بیشتر است و پیش بینی می شود در نقاط غربی و جنوبی بین ۱۰ تا ۱۵ میلی متر بارش داشته باشد.

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: فعالیت این سامانه بامداد سه شنبه به اوج خود می‌رسد و در ساعت های بعد از ظهر سه‌شنبه متوقف می‌شود.

وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته نهاوند و اسدآباد با ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بیشترین و قهاوند با پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر، سردترین دمای استان را داشته‌اند.

موسوی اظهار داشت: دمای بیشینه هوای همدان در ۲۴ ساعت گذشته هفت درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه آن چهار درجه سانتی گراد زیر صفر به ثبت رسیده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location