سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از کشف يک کيلو و 300 گرم انواع مواد مخدر و دستگیری 7 خرده فروش مواد مخدر در 72 ساعت گذشته در اين شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ احمد ساکي با اعلام این خبر، اظهار کرد: اجراي طرح هاي مستمر و مقطعي مبارزه با مواد مخدر توسط پليس نهاوند در 72 ساعت گذشته در دستور قرار گرفت و با برگزاري جلسات برنامه ريزي مداوم و با تغيير تاکتيک هاي ماموريتي، اين طرح هاي عملياتي توسط يگان هاي انتظامي شهرستان اجرا شد.

وي افزود: پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نيز با توجه به اين که کانون اصلي اقدام در طرح ها و عمليات ها بوده در 72 ساعت گذشته با همکاري ديگر يگانهاي انتظامي در اين راستا اقدام و يک کيلو و 300 گرم انواع مواد مخدر را در سطح شهرستان کشف کردند.

سرهنگ ساکي تصريح کرد: در اين عمليات اجرايي در 3 روز گذشته 7 خرده فروش مواد مخدر نيز دستگير و با تشکیل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان گفت: پليس نهاوند با طرح ريزي عملياتي و پيش بيني منسجم، رصد اطلاعاتي، اشرافيت اطلاعاتي، کشف علمي جرايم و پيشگيري کارآمد، اقدامات عملياتي و انتظامي متناسب در حوزه هاي مختلف جرايم و آسيب هاي اجتماعي را در دستور کار خود قرار داده و به اقتضاي شرايط اجرايي مي کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location