سرخط خبرها

از دو کتاب «کاه و کوه» با موضوع دین و زندگی تالیف محمد رضا کاظمی پور و «اثر» با موضوع شعر و سروده‌های منظوم تالیف «اسماءسوری» به همراه تمبر یادبود خیرین کتابخانه‌ساز نهاوند رونمایی شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ظهر امروز و همزمان با روز کتاب و کتابخوانی با حضور امام جمعه و اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی نهاوند از دو کتاب «کاه و کوه» با موضوع دین و زندگی تالیف محمدرضا کاظمی‌پور و همچنین «اثر» با موضوع شعر و سروده‌های منظوم تالیف «اسماء سوری» به همراه تمبر یادبود خیرین کتابخانه‌ساز رونمایی شد.

همچنین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کاریکاتور با موضوع کتاب و نمایشگاه عکس با موضوع آزاد در محل نمایشگاههای دائمی اداره ارشاد اسلامی نهاوند افتتاح شد.

رئیس کتابخانه‌های عمومی نهاوند در این آئین گفت: انجمن خیرین کتابخانه‌ساز نهاوند یکی از اولین انجمن‌های تاسیس شده در استان است که تاکنون در زمینه ساخت کتابخانه و تجهیز آنها اقدامات قابل توجهی را انجام داده‌اند.

میلاد امینیان افزود: در نهاوند ۱۲ کتابخانه با بیش از ۱۰۰ هزار جلد کتاب و حدود ۷ هزار عضو وجود دارد که چهار واحد آنها با داشتن ۲۰ هزار جلد و یک هزار عضو خیرساز هستند که در شهر نهاوند و روستاهای شهرک سلگی، میان‌آبه و گیل‌آباد قرار گرفته‌اند.

وی افزود: کتابخانه امید صبا اولین کتابخانه مستقل در سطح استان است که تمام کتابها و تجیزات آن توسط خیر تامین شده و بیش از یک دهه است در سطح شهرستان فعالیت‌های فرهنگی دارد.

رئیس کتابخانه‌های عمومی نهاوند گفت: به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تشویق خیرین به سرمایه‌گذاری در امر ساخت کتابخانه امروز از چهار نفر خیر کتابخانه ساز این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location