سرخط خبرها

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند با بیان اینکه نهاوند در آستانه وضعیت زرد کرونایی قرار دارد، گفت: نگران نحو رعایت پروتکل های بهداشتی مدارس هستیم.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، غلامرضا متین رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: در ۱٠ روز گذشته میزان و آمار ابتلا، مراجعه بیماران به مراکز درمانی، بستری و درمان سرپایی بیماران کرونایی در شهرستان نهاوند روند کاهشی بوده است، که اگر وضعیت به همین رول باشد، در روزهای آینده احتمال تغییر رنگ بندی کرونایی نهاوند از نارنجی به زرد وجود دارد.

متین با بیان اینکه قصد داریم بیمارستان شهید قدوسی را به صورت متمرکز به بیماران کرونایی اختصاص دهیم، گفت: در حال حاضر کمتر از ۵٠ نفر بعلت بیماری کرونا در بیمارستان شهید قدوسی نهاوند بستری هستند.

وی بیان کرد: نگران نحو رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس هستیم و با توجه به اینکه بازگشایی مدارس موجب افزایش تردد و حضور افراد در مکان های عمومی می شود، باید پروتکل های بهداشتی اعلام شده برای مدارس بدون کم و کاست و با حساسیت زیاد انجام و رعایت شود.

وی افزود: به رئیس آموزش و پرورش نهاوند و خزل اعلام کرده ایم در حال حاضر بیماری سرما خوردگی نداریم و علائمی مانند آب ریزش بینی، عطسه، سرفه، تنگی نفس، بدن درد و... از علائم بیماری کرونا است و اگر مدیر، معلم یا دانش آموزی این علائم و یا یکی از آنها را داشت، به هیچ وجه نباید در مدرسه حضور پیدا کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location