سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: همانطور که امام راحل فرمودند بسیج شجره طیبه و با پشتیبانی بسیج همه مشکلات قابل حل شدن است.

وی اظهار داشت: در همه حوادث انقلاب مانند فتنه منافقین، جنگ ۸ ساله و فتنه های ۷۸ و ۸۸ و همه بحران ها حضور مردم و بسیج معجزه کرده و همه نقشه های دشمنان را خنثی کرده است.

امام جمعه نهاوند افزود: حضور بسیج در همه این عرصه ها باعث شکست دشمن شده و خطرات را برطرف کرد و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ بسیج الگوی موفقی برای مقاومت در دنیا شده که نیروهای مردمی یمن و سوریه و عراق و دیگر کشور ها نمونه هایی از این الگوگیری در این کشورها است.

حجت الاسلام مغیثی گفت: رمز ماندگاری انقلاب و شکست استکبار در برابر ایران اسلامی وجود تفکر بسیجی بوده است.

وی ادامه داد: در سال ۵۷ آمریکا را از ایران بیرون کردیم و در سال های اخیر آمریکا را از منطقه بیرون کردیم که این اقدامات به برکت حضور مردم و تفکر بسیجی و خلوص نیت جوانان مومن اتفاق افتاده است.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به مذاکرات هسته ای اظهار داشت: دشمنان منطقه و آمریکا و صهیونیست ها در حال تلاش هستند تا ائتلافی بر ضد ایران تشکیل دهند و در مذاکرات از ما امتیاز بگیرند.

وی ادامه داد: این اقدامات را قبلا هم انجام داده اند و نتیجه ای نگرفتند و باید بدانند در مذاکرات هسته ای اخیر دست ایران از همه بازتر و دست بالاتر را دارد چون دنیا دید که ایران به تعهدات عمل کرد و آمریکا و اروپایی ها به تعهدات عمل نکردند.

حجت الاسلام مغیثی گفت: امروز نوبت آنها است به تعهدات عمل کنند و اگر اینگونه نشود ایران به برنامه هسته ای خود با قدرت ادامه می دهد.

وی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: خواسته مهم رهبری و مردم از قوای سه گانه این است که با حقوق های نجومی برخورد شود و با این منشا فساد برخورد قانونی شود.

امام‌ جمعه نهاوند افزود: حقوق های نجومی تبعیض، منشا فساد و ترویج کننده اشرافیت و خلاف قانون و بر علیه منافع مردم است و امیدواریم با همکاری قوا این مشکل حل شود.

وی بیان داشت: بسیج پاره تن مردم و از خود مردم است و در طول این سال ها به این واقعیت رسیده ایم.

حجت الاسلام مغیثی گفت: شهدای بزرگوار هسته ای مانند شهید فخری زاده، شهید احمدی روشن، شهید شهریاری از بدنه بسیج بودند و کار بسیجی کردند و یاد این شهیدان عزیز را گرامی می داریم.

وی در پایان خطبه ها از حضور بسیجیان و حلقه های صالحین در نماز جمعه و برگزاری یادواره های شهدا و برنامه های هفته کتاب قدردانی کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location