سرخط خبرها

همزمان با سالروز بسیج، همایش سوارکاری با شرکت ۷۰ سوارکار با اسب‌های اصیل ایرانی در مجتمع ورزشی علیمرادیان نهاوند برگزار شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفان همایش سوارکاری با حضور ۷۰ سوارکار با اسب‌های اصیل ایرانی در مجتمع ورزشی علیمرادیان برگزار شد.

رئیس هیات سوارکاری نهاوند با بیان اینکه برگزاری این همایش علاوه بر گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره دلاورمردی‌های بسیجیان در دوران دفاع مقدس باعث ایجاد شور و نشاط بین مردم شده است افزود: در این همایش سوارکاران با اسب‌هایی از نژادهای کرد، عرب، ترکمن و اسب‌های محلی به انجام حرکات نمایشی با اسب پرداختند که مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

محمد جهانیان افزود: در این همایش اسب‌سوارانی از استان‌های همجوار مانند کرمانشاه، صحنه، اراک، ملایر، اسدآباد و همدان حضور داشتند که در کنار سوارکاران نهاوند به اجرای نمایش‌های سوارکاری پرداختند.

وی با بیان اینکه شهرستان نهاوند دارای چندین باشگاه سوارکاری با اسب‌های زیبای ایرانی است که علاقمندان زیادی در آنها مشغول به آموزشی هستند گفت: تا کنون به مناسبت‌های مختلف چندین همایش و مسابقه در سطح شهرستان برگزار شده که این برنامه‌ها باعث معرفی بیشتر نژادهای زیبای اسب ایرانی به مردم و معرفی استعدادهای سوارکاری شهرستان می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location