سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جعفر سلگی در جلسه شورای اداری با اشاره به اینکه در جهت مدیریت منابع آب باید گام برداریم و باید برنامه ریزی شود تا مشکلات کاهش یابد، گفت: باید با وحدت و همدلی بتوانیم به مردم خدمت کنیم و نباید این فرصت خدمت رسانی را از دست بدهیم.

وی گفت: شهرستان نهاوند سند توسعه و چشم انداز ندارد که این سند باید تدوین شود و مدیران ادارات ۱۰ روز در این خصوص می توانند نظرات و نیازمندی ها و طرح های خود را اعلام کنند.

سرپرست فرمانداری نهاوند، تصریح کرد: این سند باید چشم انداز توسعه شهرستان باشد و ارزیابی مدیران بر این اساس خواهد بود تا زمینه پیشرفت شهرستان فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه تیم های بازرسی از نانوایی های سطح شهرستان برای بررسی کیفیت نان باید بیشتر بازدید کنند، گفت: در تامین برق واحدهای صنعتی مشکل داریم که با احداث دو پست فشار قوی این مشکلات برطرف می شود.

وی خاطرنشان کرد: مدیران ادارات درب اتاق های خود را به روی مردم باز کنند.

سلگی، افزود: با توجه به احتمال بارش ها، مدیران دستگاه های خدماتی آمادگی برای کمک در حوادث احتمالی را داشته باشند.

در ادامه نیز حجت الاسلام مغیثی امام‌ جمعه نهاوند در این جلسه گفت: با آمدن گزینه بومی برای فرمانداری گوی و میدان و فرصت برای خدمت آماده است.

وی افزود: باید با همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی قدم موثری برای حل مشکلات برداریم.

امام جمعه نهاوند گفت: باید جوری عمل کنیم که رضایت خدا را داشته باشیم و فرصت خدمت رسانی به مردم را از دست ندهیم و همه باید تلاش کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location