سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند" از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي توسط يگان هاي اجرايي پليس نهاوند در يک هفته گذشته در اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "احمد ساکي" در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس شهرستان نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم و آسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا در يک هفته گذشته با هدف افزايش آرامش خاطر شهروندان و به منظور پيشگيري از جرايم و برخورد قانوني با معدود هنجار شکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان و ظرفيت پليس هاي تخصصي در سطح شهرستان اجرا کرد.

وی افزود: در اين طرح انتظامي همچون ديگر طرح هاي عملياتي و اجرايي و مراحل قبلي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، موضوع اشرافيت اطلاعاتي و کشف علمي جرم با تکيه بر توان و ظرفيت هاي موجود در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ ساکی تصريح کرد: از مهمترين نتايج اين طرح، مي توان به کشف 15 فقره انواع سرقت و 616 گرم انواع مواد مخدر و توقيف 2 دستگاه موتورسيکلت و 5 دستگاه خودروي متخلف و مزاحم اشاره کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان گفت: 61 متهم در اين طرح و در حوزه هاي مختلف جرم شامل 6 سارق، 45 معتاد متجاهر و 10 نفر در خصوص ساير جرايم دستگير و پرونده هاي قضائی جداگانه اي تشکيل و در حال رسيدگي مي باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location