سرخط خبرها

رئیس اداره صمت نهاوند گفت: در گشت مشترک نظارت بر نانوایی های نهاوند بیش از ۳۰ واحد انواع نانوایی ها مورد بازرسی قرار گرفت و دو واحد با نصب بنر بر درب نانوایی پلمپ شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، نقی کاکاوند در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: گشت مشترک نظارت بر نانوایی های نهاوند به منظور بازرسی از نحوه کار و کیفیت نان این واحدها در سطح شهر و روستاهای نهاوند در حال انجام است.

وی اظهار داشت: در این گشت مشترک نماینده فرمانداری، رئیس اداره صمت، اتاق اصناف و بازرسان اتحادیه نانوایی های شهرستان نهاوند بصورت روزانه و سرزده از چندین واحد نانوایی در سطح شهرستان بازدید می کنند.

کاکاوند افزود: این گشت مشترک به منظور بررسی عملکرد این واحدها با هدف ارتقای سطح کیفیت نان تولیدی انجام می شود و با متخلفان به شدت برخورد می شود.

وی ادامه داد: در این بازدیدها بیش از ۳۰ واحد خبازی ( نان لواش، تافتون و سنگک) بازرسی شد و برای ۵ واحد خبازی متخلف به دلیل عرضه نان بی کیفیت و عدم رعایت مسایل و موازین بهداشتی، تذکرات کتبی و ۲ واحد نانوایی پلمپ و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

رئیس اداره صمت نهاوند گفت: کیفیت بد نان، رعایت نکردن ساعت کاری، رعایت نکردن قیمت و وزن نان از مهمترین تخلفات واحدهای نانوایی در نهاوند است که متخلفان با جریمه نقدی و کسر سهمیه آرد مواجه می شوند.

وی بیان داشت: در حال حاضر علاوه بر تیم های بازرسی یک بازرس مخصوص و دائم برای نانوایی ها درنظر گرفته شده است که گزارشات را روزانه دریافت و و به تعزیرات ارسال می کند.

کاکاوند گفت: در جریان این بازرسی ها در روز گذشته دو نانوایی به علت کم فروشی پلمپ شدند و بنر پلمپ بر سر در آنها نصب شد.

وی اظهار داشت: از شهروندان درخواست داریم برای همکاری با اداره صنعت معدن و رسیدگی به تخلفات با شماره۱۲۴ یا ۳۳۲۴۳۷۰۵ اتاق اصناف تماس بگیرند.

رئیس اداره صمت نهاوند همچنین از کشف و ضبط ۱۳۸ کیسه آرد احتکاری در این شهرستان و تشکیل پرونده خبر داد.

وی در این خصوص گفت: باهمکاری سازمان اطلاعات سپاه در خصوص کشف انبار احتکار آرد به همراه اداره صمت، اتاق اصناف، اتحادیه نانوایان و با همکاری کلانتری ۱۲ شهرستان به محل مورد نظر مراجعه و تعداد ۱۳۸ کیسه آرد کشف و ضبط شد و برای رسیدگی قانونی به تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location