سرخط خبرها

مسئول بسیج رسانه نهاوند، گفت:آکادمی سپاهان قهرمان جام شهدای رسانه استان همدان شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی سهرابی مسئول بسیج رسانه نهاوند گفت: دومین دوره مسابقات فوتبال جام شهدای رسانه و فوتبالیست استان همدان به میزبانی نهاوند در استادیوم شهید سلیمانیان برگزار و تیم فوتبال آکادمی سپاهان در نهاوند قهرمان شد.

وی افزود: در دومین دوره از جام شهدای رسانه و فوتبال با حضور ۴تیم آکادمی سپاهان یاران کورش شهید نادری و عقاب نهاوند به مدت دو روز در استادیوم شهید سلیمانیان نهاوند برگزار شد در فینال در یک بازی جداب و تماشاگر پسند تیم آکادمی سپاهان با نتیجه ۲بر۱یاران کورش رابرد و قهرمان شد.

photo 2021 12 10 10 32 4824545454

سهرابی بیان کرد: در پایان مسابقات به ترتیب تیم آکادمی سپاهان یاران کورش عقاب و شهید نادری اول تا سوم شدند همچنین تیم شهید نادری به عنوان تیم اخلاق معرفی شد.

وی گفت: دومین دوره جام شهدای رسانه در هفته بسیج و سالروز شهادت خبرنگاران در هواپیمای c۱۳۰تهران که شهید رضا سوری از نهاوند هم جزو آن شهدا بود با همکاری بسیج رسانه نهاوند و هیات فوتبال روزنامه سپهر غرب نشریه، فریاد نهاوند، بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره ورزش و جوانان استان و شهدرستان برگزارشد.

وی افزود: این مسابقات در دو رشته مجزای فوتبال و دوومیدانی خواهران و برادران برگزار شد و فینال مسابقه فوتبال به احترام شهید کشتی گیر و امنیت نهاوند ّا ۱هفته تاخیر برگزارشد و در پایان از خانواده شهدای رسانه و تیم های قهرمان با جام قهرمانی و اهدا هدیه و حکم قهرمانی تقدیر شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location