سرخط خبرها

رئیس مرکز بهداشت نهاوند در ستاد کرونا نهاوند از واکسیناسیون دز سوم کرونا برای افراد بالای 40 سال در نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  علی احسان خیشوند رئیس مرکز بهداشت نهاوند در ستاد کرونا نهاوند با اعلام این خبر، اظهار کرد: ۲۳ بیمار در بیمارستان شهید قدوسی و ۱۰ بیمار در بیمارستان علیمرادیان در بخش های عمومی و ای سی یو کرونا بستری هستند

وی با بیان اینکه بهترین وضعیت را از پیک دوم به بعد در شهرستان داریم که به دلیل گسترش واکسیناسیون بوده است، گفت: تا امروز ۲۳۱ هزار دز در مجموع در شهرستان واکسن تزریق شده که شامل ۱۲۲ هزار دز نوبت اول ۱۰۳ نوبت دوم و ۵۴۰۰ دز سوم است.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند در ستاد کرونا نهاوند با اشاره به اینکه افراد بالای ۴۰ سال برای تزریق دز سوم واکسن در شهرستان نهاوند به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند، گفت: در گروه هدف بالای ۱۲ سال بیش از ۸۳ درصد واکسن نوبت اول و ۷۰ درصد نوبت دوم و حدود ۴ درصد نوبت سوم را تزریق کردند.

وی افزود:  ۹۳ درصد دانش اموزان ما دز اول را دریافت کردند و ۷۰ درصد دز دوم را تزریق کرده اند که باید برنامه ریزی شود تا این عزیزان به ۱۰۰ درصد برسد.

خیشوند با تاکید بر اینکه بازدیدهای مشترکی از مدارس داشتیم که در تهویه مدارس اقداماتی انجام شده و فاصله گذاری و گروه بندی دانش اموزان هم انجام شده است، گفت: در شهرستان ۱۰۸۶ کلاس فعال داریم و ۲۷۰ کلاس درس تهویه مکانیکی ایجاد شده است که امیدواریم باقی مانده کلاس ها هم انجام شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location