سرخط خبرها

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری دو قاتل فراری که حدود دو ماه قبل مرتکب قتل جوانی 28 ساله و سپس متواری شده بودند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ احمد ساکی در تشریح این خبر بیان داشت:حدود دو ماه قبل در پی بروز درگیری خیابانی در یکی از محلات شهرنهاوند جوان 28 ساله ای با ضربات متعدد چاقو مجروح وپس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می کند که برابر بررسیهای تخصصی صورت گرفته مشخص شد دو جوان حدودا 22و24ساله به دلیل اختلافات قبلی با مقتول درگیر و پس از وارد کردن ضربات متعدد چاقو به وی سریعا از محل متواری شده اند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: در همین راستا بلافاصله تیم ویژه پلیس آگاهی شهرستان تشکیل که ماموران پس از شناسایی هویت قاتلان متواری ؛در نهایت موفق شدند با انجام اقدامات فنی و تخصصی همچنین بکارگیری امکانات اطلاعاتی و قانونی و استفاده از ظرفیت واشرافیت اطلاعاتی محل اختفای هر دو نفر قاتل متواری را در یکی از استانهای مرکزی کشور شناسایی کنند.

وی همچنین تصریح کرد:ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات پلیسی غافلگیرانه و موفق قاتلان متواری را در محل اختفای آنان دستگیر و به یگان انتظامی شهرستان انتقال دادند که متهمان در بازجویی های فنی صورت گرفته به قتل انتسابی خود اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه پرونده قضایی در این راستا تشکیل شده است اذعان داشت: تحقیقات قضایی و انتظامی وسایر اقدامات قانونی جهت روشن شدن ابعاد دیگر موضوع و علت و انگیزه قتل در حال پیگیری و انجام است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location