سرخط خبرها

شهردار نهاوند؛ گفت: واحدهای تجاری(مغازه) که معبر عمومی را اشغال و سد کنند، در صورت بی توجهی به اخطارها و ادامه فعالیت، پلمب می شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مجید یوسفی نوید با اعلام این خبر، اظهار کرد: برابر بند ۲۰ماده ۵۵ قانون شهرداری ها سدمعبر تعرض به حقوق شهروندی و نقض قانون است.و هر کس به هر نحوی معابر عمومی را برای انتفاع شخصی، سد کند خلاف قانون عمل کرده و مشمول مجازات قانونی خواهد شد.

یوسفی نوید، گفت: برابر قانون هر مغازه داری مرتکب سد معبر و ایجاد مزاحمت برای مردم کند توسط اجرائیات شهرداری نهاوند، پلمپ می شود. 

وی با بیان اینکه طی روزهای آینده هر دو بازار روز نهاوند فعال می شوند و پیمانکار معین شده نسبت به سد معبر دستفروشان و مغازه داران اقدام خواهد کرد، گفت: قطعا ساماندهی و برخورد با معضل سد معبر که باعث نارضایتی شدید مردم است، اینبار به صورت جدی و مستمر انجام خواهد شد.

شهردار نهاوند، گفت: در همین جهت طی روزهای گذشته به ۹ باب مغازه در خیابان آزادگان و ۷ باب مغازه در خیابان سعدی(قیصریه) اخطار کتبی رفع سد معبر داده شد، که امشب چند واحد بعلت عدم توجه و رعایت به اخطار کتبی پلمپ می شوند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location