سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سرپرست فرمانداری شهرستان نهاوند در جلسه شورای آموزش وپرورش، بر استفاده‌ی حداکثری از تمام ظرفیت های شورای آموزش وپرورش در جهت اعتلای دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان، تاکید کرد.

وی با تشکر و قدردانی از اعضای شورای آموزش وپرورش و کلیه‌ی فرهنگیان شهرستان، افزود: خوشبختانه شورای آموزش وپرورش نهاوند در استان همدان پیشرو و آموزش وپرورش نهاوند نیز با تشریک مساعی و تلاش هایی که در این مجموعه در حال انجام است، در اکثر شاخص ها رتبه‌ی اول استان را داراست.

سلگی با اشاره به بازگشایی تدریجی مدارس از اول مهرماه تا به امروز، ادامه داد: آموزش وپرورش نهاوند در بحث بازگشایی مدارس نیز بسیار خوب عمل کرده است و با رعایت پروتکل های بهداشتی، واکسینه شدن بیش از ۹۲ درصد دانش‌آموزان و نصب سیستم های تهویه در کلاس های درس، بازگشایی مدارس شهرستان به تدریج انجام پذیرفته است.

سرپرست فرمانداری نهاوند تعطیلی آموزش های حضوری دانش آموزان در دوران کرونا را عامل ایجاد خلاء های آموزشی و تربیتی برای دانش‌آموزان دانست.

وی با اشاره به اجرای طرح مسکن ملی فرهنگیان در شهرستان نهاوند گفت: تعیین تکلیف و اختصاص زمین مورد تایید توسط اداره مسکن و شهرسازی جهت بررسی هر سریعتر در دستور کار قرار گیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location