سرخط خبرها

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند، گفت : مطابق قانون، نیروی انتظامی باید با حاملان قمه، چاقو و پنجه بوکس برخورد جدی کرده و آنها را بازداشت کند.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  عباس آزاد بخت با اعلام این خبر،  اظهار کرد: نیروی انتظامی این اجازه را دارد که حاملان سلاح سرد (قمه ، چاقو و پنجه بوکس) را بازداشت کند و اجازه قدرت نمایی و عرض اندام به اوباش را در سطح شهر ندهد.

آزاد بخت با اشاره به مجازات تعیین شده در قانون برای حمل سلاح سرد، اظهار کرد: حسب تبصره یک ماده ۶۱۷ قانون مجازات اسلامی حمل قمه، چاقو و پنجه بوکس صرف نظر از قدرت نمایی جرم محسوب می‌شود.

آزادبخت با هشدار به کسانی که به شکل‌های مختلف اقدام به نگهداری و حمل و قدرت نمایی با سلاح سرد می‌کنند یا آن را وسیله ای برای مزاحمت اشخاص، اخاذی و تهدید قرار می دهد ، گفت: بدون اغماض با آنها برخورد قانونی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت : در چند روز گذشته با تلاشهای عوامل انتظامی شهرستان چندین نفر از کسانی که سلاح سرد همراه داشته یا قصد قدرنمایی با سلاح سرد را داشته شناسایی و دستگیر شده و به نیروی انتظامی اجازه داده شده به افرادی که مشکوک به حمل صلاح سرد هستند آنها را بازجویی و در صورت داشتن سلاح سرد بازداشت کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location