سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان "نهاوند"، از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي توسط يگان هاي اجرايي پليس این شهرستان در يک هفته گذشته خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي"، در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم و آسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا، در يک هفته گذشته با هدف افزايش سطح احساس امنيت عمومي شهروندان و به منظور پيشگيري از جرايم وبرخورد قانوني با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان وظرفيت پليس هاي تخصصي در سطح شهرستان اجرا کرد.
وی افزود: در اين طرح انتظامي همچون ديگر طرح هاي عملياتي و اجرايي و مراحل قبلي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، موضوع اشرافيت اطلاعاتي وکشف علمي جرم با تکيه بر توان و ظرفيت هاي موجود در دستور کار قرار گرفت.
سرهنگ درویشی تصريح کرد: از مهمترين نتايج اين طرح مي توان به کشف 3 دستگاه خودروي سرقتي، 9 فقره انواع سرقت و 1488 گرم انواع مواد مخدر و توقيف 4 دستگاه موتورسيکلت و 4 دستگاه خودروي متخلف و مزاحم اشاره کرد.
سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که 57 متهم در اين طرح و در حوزه هاي مختلف جرم شامل 11 سارق، 16 معتاد و خرده فروش مواد مخدر و 30 نفر در خصوص ساير جرايم دستگير شدند،، تصريح کرد: پرونده هاي قضائي جداگانه اي در این خصوص تشکيل و در حال رسيدگي مي باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location