سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند از اجراي طرح مبارزه با سرقت توسط کوپ در 72 ساعت گذشته در اين شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ "ذبيح الله درويشي"، در تشريح اين خبر بيان داشت: اجراي طرح مبارزه با سرقت به منظور افزايش سطح امنيت و احساس امنيت عمومي و کشف علمي سرقت ها به عنوان يکي از مهمترين اولويت هاي ماموريتي و اجرايي مستمر در دستور کار پليس شهرستان نهاوند قرار دارد.

وی افزود: در اين راستا پليس نهاوند با انجام اقدامات اطلاعاتي در راستاي اجراي طرح جامع مبارزه با سرقت، در72 ساعت گذشته يک مرحله از  اين طرح را با استفاده از ظرفيت و توانايي کلانتري و پاسگاه هاي انتظامي تابعه اجرا کردند.

سرهنگ ساکی بیان کرد: در نتيجه اجراي اين طرح، 8 سارق دستگير و پس از انتقال به يگان انتظامي در بازجويي هاي فني، در مجموع به 14 فقره انواع سرقت اعتراف کردند و با تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند در پايان با تقدير از تلاش کارکنان انتظامي و با اشاره به اين که اجراي طرح هاي انتظامي و پيشگيرانه پليس به صورت مستمر و در مقاطع زماني و مکاني  مختلف به مرحله اجرا در خواهد آمد، از شهروندان خواست: نسبت به وقايع و اتفاقات پيراموني و محيطي خود بي تفاوت نبوده و همواره موضوع مشارکت در توليد امنيت را مد نظر داشته باشند چرا که کليدي ترين عنصر امنيت ساز در جامعه همچنين اساسي ترين ظرفيت توانمند ساز پليس در توليد امنيت عنصر مشارکت هاي مردمي است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location