سرخط خبرها

مدیر آموزش وپرورش نهاوند، گفت: یکی از اهداف مهم آموزش وپرورش، آموزش سواد به بزرگسالان و ریشه‌کنی بیسوادی است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمدحسین دارایی در مراسم تجلیل از آموزش‌دهندگان سوادآموزی نهاوند ضمن گرامیداشت هفته‌ی شوراهای آموزش وپرورش، گفت: آموزش‌دهندگان سوادآموزی زحمات زیادی را در شناسایی، جذب و نگه‌داشت سوادآموز متحمل می شوند و در واقع در خط مقدم ریشه‌کنی بیسوادی قرار دارند.

وی افزود: آمارها نشان می دهد که در سال های اخیر، چه در حوزه‌ی شناسایی و جذب سوادآموزان و چه در حوزه ی قبولی، رشد قابل توجهی را در سطح شهرستان شاهد بوده ایم که این نشان از پیشرفت و پویایی در اداره سوادآموزی شهرستان دارد.

دارایی ضمن تشکر و قدردانی ویژه از حمایت های نماینده محترم مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، خصوصاً پیگیری احداث 20 آموزشگاه توسط بنیاد برکت خاطرنشان کرد: به همت جناب آقای مهندس شهبازی در بخش های مختلف آموزشی، پرورشی، تجهیز و نوسازی فضاهای آموزشی، جذب خیّرین و ... اقدامات بسیار ارزشمندی در دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان صورت پذیرفته است.

مدیر آموزش وپرورش نهاوند همچنین کسب رتبه‌ی اول استان توسط شورای آموزش وپرورش نهاوند و اداره سوادآموزی نهاوند را حاصل همکاری های سایر دستگاه ها و در رأس، حمایت های فرمانداری شهرستان دانست.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location