سرخط خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: استاد «فرامرز سماوات» برای اعتلای جایگاه کشتی کشور ایثار کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حمید سیفی در حاشیه مراسم یادبود زنده‌یاد مرحوم فرامرز سماوات، مربی اسبق تیم ملی که به دلیل سکته مغزی درگذشت، گفت: استاد سماوات در راستای اعتلای جایگاه ورزش کشتی و پرورش استعدادهای این رشته کشور از جسم و روح خود هرچه داشت هزینه کرد.
وی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر نیز شاهد وجود آثار درد و رنج ناشی از فشار کشتی به جسم ایشان بودیم، گفت: مربیان ورزشی همچون آقای سماوات افرادی عاشق و ایثارگری بودند که برای رسیدن شاگردانش به هدف ترسیم شده از خود گذشتند.
سیفی با اشاره به اینکه استاد سماوات در جایگاه مربیگری دارای ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، روان‌شناسی و غیره بود، گفت: ایشان در مدت تصدی به‌عنوان مشاور اینجانب همواره سعی بر ایجاد اتحاد در ورزش استان و نگاهی پدرانه برای رفع مشکلات جوانان، ورزش و ورزشکاران داشتند.
وی با بیان اینکه ایشان رفع دغدغه‌های دیگران را مسکن و آرامش بخشی برای خود می‌دانست، گفت: ازدست‌دادن آقا سماوات ضایعه بزرگی را به جامعه ورزش و جوانان استان همدان و کشور وارد کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، خاطرنشان کرد: امروز خانواده مرحوم سماوات و جامعه کشتی باید به داشتن این‌چنین پدری به خود ببالد چراکه نتیجه عمر 62 ساله ایشان پرورش استعدادها و افتخارآفرین‌های ارزشمندی در سطوح ملی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
وی در پایان تصریح کرد: خوشحالیم امروز شاگردان دوستان و دوستداران ایشان قدردان محبت‌ها و از خودگذشتگی این بزرگ‌مرد هستند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location