سرخط خبرها

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي توسط يگان هاي اجرايي پليس در يک هفته گذشته در اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي" اظهار کرد: پليس نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم و آسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا، در يک هفته گذشته با هدف افزايش سطح احساس امنيت عمومي و به منظور پيشگيري از جرايم و برخورد قانوني با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان و ظرفيت پليس هاي تخصصي در سطح شهرستان اجرا کرد.

وی افزود: در اين طرح انتظامي همچون ديگر طرح هاي عملياتي و اجرايي و مراحل قبلي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، موضوع اشرافيت اطلاعاتي و کشف علمي جرم با تکيه بر توان و ظرفيت هاي موجود در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ درویشی تصريح کرد: از مهمترين نتايج اين طرح مي توان به کشف یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسيکلت سرقتي و 20 فقره انواع سرقت و توقيف 10 دستگاه موتورسيکلت و 18 دستگاه خودروي متخلف و مزاحم اشاره کرد.

سرپرست انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که 82 متهم در اين طرح و در حوزه هاي مختلف جرم شامل 8 سارق، 48 معتاد و خرده فروش مواد مخدر و 26 نفر در حوزه سایر جرایم دستگير شدند، گفت: پرونده هاي قضائي جداگانه اي تشکيل و در حال رسيدگي قانوني مي باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location