سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند در جسلسه ستاد کرونا نهاوند با اشاره به تشدید شیوع بیماری امیکرون در این شهرستان بر لزوم رعایت دستورالعمل‌ها و مصوبات ستاد مقابله با کرونا تاکید کرد و گفت: اهمیت برگزاری مراسم دهه فجر امسال بسیار مهم است و نیاز است ادارات و دستگاه های اجرایی بر اساس دستور العملها اقدام به برگزاری مراسم کنند.

وی در ادامه از ادارات آموزش و پرورش ، ورزش و جوانان ، اصناف و اتحادیه های صنفی و ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری خواست که نسبت به رعایت شیونامه ها بر اساس دستورات ابلاغی در جامعه هدف خود اقدامات و نظارت لازم صورت گیرد.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه سویه "امیکرون" سویه غالب ویروس کرونا در کشور است از این‌رو تزریق دوز سوم واکسن امری حیاتی و مهم به منظور پیشگیری از شیوع گسترده بیماری ومرگ و میر است.

سرپرست فرمانداری نهاوند در پایان گفت : بر اساس ابلاغیه وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، کلاس های درس همه دانشگاه ها و مدارس باید دایر شود و تعطیلی یا هرگونه تغییر باید بر اساس دستور العملها زیر نظر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location