سرخط خبرها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، گفت: 6 شهرستان استان همدان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  محمد مهدی مجذوبی، در ستاد استانی مدیریت کرونا، گفت: روند شیوع کرونا در استان افزایش یافته است، مردم رعایت کنند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۸۰۰ نفر از بیماران به‌صورت سرپایی با علائم‌ مشکوک، به بیمارستان‌های استان مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه تعداد بیماران قطعی و موقتِ مشکوک به ابتلا‌به کرونا در استان، به ۸۰ نفر رسیده است، گفت: ۹۲درصد از مردم استان، دُز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. (۲ میلیون و ۹۰۰هزار دز واکسن)

وی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۸۰ درصد از مردم استان دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت: بیش از ۲۷درصد از جامعه هدف استان، دُز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

مجذوبی با بیان اینکه تعداد کودکان ۶ تا ۱۱ سال در استان، با علائم کوید به ۵۹ نفر رسید که ۱۰ نفر از آن‌ها در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند، گفت: تعداد فوتی افراد زیر ۱۸ سال به علت کرونا در استان، صفر است.

وی با اشاره به اینکه خانم‌های باردار، ۶۹ درصد نوبت اول و ۵۲ درصد نیز نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت: رنگ‌بندی کرونایی شهرهای بهار، اسدآباد، کبودرآهنگ و تویسرکان زرد و، باقی شهرهای استان در وضعیت نارنجی قرار دارد.

انتهای پیام

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location