سرخط خبرها

همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، باشگاه کتابخوانی «وزنه های کاغذی» با همکاری کتابخانه آیت الله نهاوندی و باشگاه ورزشی توانا افتتاح شد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، باشگاه کتابخوانی «وزنه های کاغذی» با همکاری کتابخانه آیت الله نهاوندی و باشگاه ورزشی توانا افتتاح شد.

پریسا شاهرخی، مسئول کتابخانه آیت الله نهاوندی گفت: باشگاه کتابخوانی وزنه های کاغذی در راستای تلفیق روحیه نشاط و سرزندگی جامعه بانوان ورزشکار در رده سنی کودک و نوجوان با هدف نشان دادن حضور پررنگ و تاثیر گذار بانوان در عرصه های ورزشی و فرهنگی در دوران پس از انقلاب اسلامی تاکنون و تقویت و گسترش این مهم، شکل گرفته است.

شاهرخی افزود: باتوجه به اینکه ورزشکاران دارای روحیه مبارزاتی و پشتکار بالایی هستند، امید است با ترغیب آن ها به کتابخوانی و مطالعه بتوانیم جامعه بانوان ورزشکار باسواد اطلاعاتی و کتابخوان را پرورش دهیم که از توانایی ها و پشتکار خود در زمینه ارتقا دانایی و توانایی های ذهنی خود استفاده کنند. از طرف دیگر با حضور ورزشکاران در محیط کتابخانه، بانوان عضو کتابخانه به سوی عضویت در باشگاه های ورزشی هدایت می شوند. مسلما سلامت جسم و ذهن بانوان باهم می تواند ما را به هدف داشتن جامعه دانا و توانا و بانشاط نزدیک کند.

در این طرح که افتتاحیه آن همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور بانوان ورزشکار باشگاه توانا در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی برگزار شد، باشگاه کتابخوانی وزنه های کاغذی شروع به کار خود را با اجرای برنامه ها و مسابقات متنوع ورزشی و کتابخوانی، جشن گرفت و همه ورزشکاران همزمان به عضویت کتابخانه درآمدند.

در این مراسم نشست کتابخوان، نمایشنامه خوانی، شعر خوانی، شاهنامه خوانی، اجرای حرکات نمایشی ورزش و.‌.. توسط ورزشکاران نونهال و نوجوانِ باشگاه توانا و اعضای فعال کتابخانه اجرا شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location