سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرپرست فرمانداری نهاوند ضمن گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در خصوص نحوه برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در نهاوند اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان نهاوند فعلاً از نظر رنگ بندی کرونایی در وضعیت نارنجی قرار دارد، بنابراین راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهرستان همزمان با سراسر کشور ( بصورت فردی) برگزار خواهد شد.

وی افزود: طبق هماهنگی های انجام شده با ستاد استانی مقابله با کرونا، مقرر شده است تا راهپیمایی ۲۲ بهمن در نهاوند به صورت حضوری و پیاده ( فردی) برگزار شود.

سرپرست فرمانداری نهاوند با اشاره به برگزاری برنامه‌های گوناگون در طول ایام الله دهه فجر در سراسر استان، یادآور شد: درایام دهه فجر بیش از ۶۰۰ برنامه فرهنگی در قالب ۲۲ کمیته در شهرستان نهاوند برگزار گردید و سهم شهرستان نهاوند از فجر چهل و سوم تعداد ۵۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۱ میلیارد و ۸۰۷ میلیون تومان بود که کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری رسیدند.

جعفر سلگی تصریح کرد: مسیر راهپیمایی در شهرستان نهاوند از مسجد آیت الله حیدری (ره) آغاز و با عبور از میدان ابوذر به‌سمت میدان ۲۲ بهمن و در میدان امام خمینی (ره) تجمع مردمی صورت خواهد پذیرفت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location