سرخط خبرها

امام‌جمعه نهاوند در مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: به برکت حضور مردم درصحنه‌های مختلف، انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم نهاوند گفت: پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق بسیار مهمی بود که کشور را از چنگ طاغوت و استکبار نجات داد و از کشوری وابسته به کشوری عزتمند تبدیل کرد.

وی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان این انقلاب نوپا هر توطئه و نقشه‌ای را برای نابودی انقلاب به کار بستند ولی همان مواردی که باعث پیروزی انقلاب شد باعث تداوم حرکت انقلاب و ماندگاری این انقلاب مردمی شد.

امام‌جمعه نهاوند افزود: پیروی مردم از امام راحل و پس از ایشان گوش‌به‌فرمان رهبر انقلاب بودن و حضور مردم در همه عرصه‌های حساس انقلاب باعث ناامیدی دشمنان و خنثی‌سازی توطئه‌های آن‌ها شده است.

وی بیان داشت: به برکت انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف و حساس پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته‌ایم و دشمنان توان دیدن این پیشرفت‌ها را که در شرایط تحریم ایجادشده است؛ ندارند و به همین دلیل نقشه می‌کشند.

حجت‌الاسلام مغیثی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های انقلاب ما با انقلاب‌های دنیا در مردمی بودن آن است و می‌بینیم در چهل و سومین سال پیروزی انقلاب مراسم راهپیمایی با حضور نسل‌های مختلف برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک‌بار دیگر سیلی سختی بر گوش دشمن زده و مانع توطئه‌های دشمن شدند و نشان دادند پایبند ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: دشمنان می‌خواستند و می‌خواهند انقلاب اسلامی را نابود کنند ولی امروز می‌بینیم به برکت تفکر جهادی و انقلابی حاکم بر کشور، پس از ۴۳ سال انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و عزت قرار دارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر جهاد تبیین تأکید فراوان دارند و امروز وظیفه همه این است که واقعیت‌ها و پیشرفت‌ها را بیان کنیم و اجازه ندهیم دشمن هر طور می‌خواهد واقعیت‌ها را تغییر دهد.

حجت‌الاسلام مغیثی در پایان اظهار داشت: به یاری خدا آینده انقلاب اسلامی بسیار درخشان خواهد بود و با تکیه به نیروهای جوان و انقلابی همان‌طور که تا امروز پیشرفت کرده‌ایم به این روند باافتخار ادامه می‌یابد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location