سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جعفر سلگی سرپرست فرمانداری نهاوند در اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان نهاوند گفت: باید جاذبه های دیدنی و گردشگری ، فرهنگ ، آئین و رسوم و سایر ویژگی‌ها و پتانسیل شهرستان را در صورت مجوز ستاد ملی و استانی کرونا در ایام نوروز به مسافران نمایش دهیم.

سلگی در ادامه بیان داشت : ایام نوروز بهترین موقعیت برای شناساندن بهتر شهرستان در جهت جذب گردشگر است که در این راستا دستگاههای خدمات رسان می بایست در صورت مساعد بودن شرایط کرونا ضمن هماهنگی، آمادگی لازم را در جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی داشته باشند.

وی افزود: شهرداری نهاوند به ورودی های شهر بیشتر توجه کند و با ایجاد فضای مبلمان شهری متناسب با نوروز و پاکسازی و جمع آوری نخاله های ساختمانی از حریم جاده های ورودی و خروجی شهر اقدامات لازم را انجام دهد.

سرپرست فرمانداری نهاوند تاکید کرد: از هم اکنون باید بر بازار شب عید کنترل و نظارت لازم داشته باشیم و اجناس مناسب با کیفیت به بازار ارائه شود و لیست شیفت نانوایی های سطح شهر آماده و اطلاع رسانی شود همچنین بررسی استقرار پایگاهها هلال ، انتظامی و راهور ، وضعیت جایگاههای سوخت، آماده سازی مراکز درمانی و اسکان مسافران نوروزی تدابیر لازم پیش بینی شود.

سلگی همچنین در رابطه با خط کشی محور های منتهی به شهر نهاوند ، لکه گیری آسفالت جاده های شهرستان ، اصلاح دور برگردان ابتدای روستای چولک و اصلاح زیر گذر کفراش در زمان بارش باران ، اداره راهداری اقدامات لازم را انجام دهد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location