سرخط خبرها

معاون بنیاد مستضعفان کشور گفت: شهدای گروه انقلابی ابوذر شش دانش آموز با بصیرت و با غیرت دینی بودند که با مجاهدت خود امر به معروف و نهی از منکر کردند و بر ضد ظلم قیام کردند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حشمت الله قنبری در یادواره شهدای گرانقدر گروه انقلابی ابوذر نهاوند در مصلی این شهرستان گفت: نهاوند شهر عالمان بزرگ و شخصیت های برجسته و انقلابی است که باعث افتخار مردم این دیار هستند.

وی با اشاره به ویژگی های شهدا گفت: شهید سلیمانی به عنوان نمونه بارزی از شهدای انقلاب اسلامی دمساز شهید و همساز با شهدا بود و از ثمرات انقلاب اسلامی بود.

قنبری افزود: اتصال شهید سلیمانی به شهدا و پرورش یافتن در مکتب انقلاب اسلامی از ویژگی های ممتاز این شهید برجسته بود.

وی با اشاره به شهدای گروه ابوذر گفت: شهدای گروه انقلابی ابوذر شش دانش آموز با بصیرت و با غیرت دینی بودند که با مجاهدت خود امر به معروف و نهی از منکر کردند و بر ضد ظلم قیام کردند.

معاون بنیاد مستضعفان کشور ادامه داد: همه حقیقت انقلاب در شعارهای گروه انقلابی ابوذر دیده می شود و کار بزرگی کردند و زندگی خود را به عالمان دینی شیعه گره زده بودند.

این پژوهشگر تاریخ گفت: انتخاب نام ابوذر یعنی رفتن به اصل دین و استفاده از این نام یعنی الهام گرفتن از اصل اسلام و این کار بزرگی بود که گروه ابوذر انجام دادند.

قنبری بیان کرد: شهید در هر حالتی دستگیر همه افرادی است که به دنبال هدایت هستند و تشییع میلیونی شهید سلیمانی بیعت مردم با شهید و شهادت بود.

وی عنوان کرد: گروه انقلابی و اسلامی ابوذر نهاوند باید واکاوی شود و باید برای جوانان حقیقت این گروه بزرگ تبیین و تشریح شود و باید راه شهدا را ادامه دهیم.

معاون بنیاد مستضعفان کشور اظهار داشت: تاسی شهدا به امام حسین(ع) بود و حرکت در این مسیر پر بهجت و پر رهرو باعث افتخار شهدا بود.

وی ادامه داد: امروز وظیفه همه ما ادامه دادن راه شهدا است و به یاری خدا این مسیر پر افتخار شهدا ادامه دارد و آینده ای درخشان در انتظار انقلاب اسلامی خواهد بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location